Обавештење у вези уписа у први разред у време ванредног сања

УПИС У ПРВИ РАЗРЕД У ОШ“ВЛАДА ОБРАДОВИЋ  КАМЕНИ“ ПОЧИЊЕ 01.04.2020. ГОДИНЕ

Обавештавамо  родитеље  који  уписују  своју  децу  у  први разред у ош “Влада Обрадовић Камени“ а која су 2013. годиште и јануар и фебруар 2014. годиште и треба од 01. септембра 2020. године да похађају први разред,  да то могу учинити на следећи начин

На број телефона 061 66 52 555 /Душанка Јевтић психолог школе/ могу да пошаљу слику извода из матичне књиге рођених за своје дете или да се јаве на овај број телефона и доставе податке за своје дете како би школа електронским путем прибавила извод из матичне књиге рођених за дете.

Податке могу доставити и на e mail osvokpsiholog@gmail.com или преко главног менија „Контакт“ и затим изаберите „Психолог школе“ са Combo Boxa

Сву осталу документацију, школа ће прибављати од родитеља након  укидања ванредног стања, када ће родитељи добити и даља обавештења у погледу  тестирања деце, будућих првака.

У Београду, 01.04.2020. године

Директор школе