Дан Светог Саве

Свака школа у Србији слави 27. јануар, школску славу, и тада је у школи све свечано и лепо. И ове године је у нашој школи тим поводом одржана приредба, у којој су учествовали ђаци и млађег и старијег узраста. Ученици другог разреда приказали су позоришну представу „Стопама Светог Саве“, коју су припремили са библиотекаркама Наташом и Јасмином. Ученици трећег и четвртог разреда припремили су рецитал са учитељицом Драганом Томашевић, а ученице осмог разреда рецитовале су песму „Пред иконом Светог Саве“, за чију припрему им је помогла библиотекарка Наташа. Исте ученице осмог разреда осликале су сценографију са наставницом ликовног Јасмином Лошић, а целу приредбу улепшао је хор школе, којим је дириговала наставница музичког Татјана Полети.